DEPO RAF SAHA KONTROLLERİ

Firmamız uzman personeli ile kalibrasyonu yapılmış dijital ölçüm aletleri ile endüstriyel depo raf sistemi saha kontrollerini gerçekleştirmektedir. Saha ölçümleri yapılarak ilgili FEM standardındaki toleranslar ile karşılaştırma yapılarak montaj raporlaması ve kontrol raporları oluşturmaktadır.


Firmaların Yeni Yaptıracağı Endüstriyel Depo Raf Sistemi Proje ve Tasarım, Montaj Şantiyelerinin Kontrolörlük- Montajın Projeye Uygunluğu Bakımından Kontrolü-Malzeme Kalite Bakımından Kontrolü- Montajların Raporlanması-Statik Hesap Bakımından Montajın Uygunluğu-Olağan Montaj Durumunun Raporlarının Hazırlanması-Statik / Dinamik Deprem raf taşıma kapasite Hesaplarının Yapılması konularında hizmet vermekteyiz.
Mevcut depo sistemlerinin TS EN 15635 YÖNETMELİĞİ MADDE 9.4 KAPSAMINDA periyodik kontrolü yapılmaktadır.

Depo raf sistemi projesinin tasarımı, statik ve dinamik hesap kontrolü, rafların taşıma kapasite hesapları, raf sistemi projesinin deprem yönetmeliğine uygunluğu, ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygunluğu açısından kontrolü yapılmaktadır.
Depo Raf Sistemi Doğru Kurulması; İş Ekipmanlarında Sağlık ve Güvenlik Önlemleri Yönetmeliğine göre verilmesi gereken belgede, Rafların TS EN 15635 Standartlarına uygun olarak kurulduğunu kullanıma alınabileceğini beyan eden teknik bir mühendis ve firmamız yetkilisinin imzaladığı belge verilmektedir.Ölçüm Cihazlarımız ve Kalibrasyon Sertifikaları